ES Projektai

 

 

 

UAB „TVARKDARYS „ ĮGYVENDINA PROJEKTĄ E. KOMERCIJOS MODELIO DIEGIMAS

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

UAB „Tvarkdarys“įgyvendina projektą „E. komercijos modelio diegimas“ (Projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1446) pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860.

Projekto biudžetas: 66 667, 90 Eur, iš jų  ES dalis: 50 000,00 Eur

Projekto pradžia : 2022 m. vasario 22 d.  

Projekto pabaiga (numatoma): 2023 m. vasario mėn. 21 d.

UAB „Tvarkdarys“ pagrindinė veikla – baseinų ir fontanų inžinerinių sistemų, SPA zonų montavimas, projektavimas, technologinės įrangos priežiūros bei vandens priežiūros chemikalų tiekimas. Nuo 2005 metų baseinus, fontanus, SPA ir pirtis projektuojanti ir įrenginėjanti įmonė  – tai ekspertų komanda, kuriai svarbiausia – kokybiški ir klientų poreikius atitinkantys rezultatai. Siekdama didinti klientų kiekius, pardavimų apimtis ir užtikrinti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą įmonė inicijuoja  projektą „UAB "Tvarkdarys“ e. komercijos modelio diegimas".

Projekto tikslas - informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto metu bus  diegiami klientų savitarnos ir išteklių valdymo sistemos integravimo  į paslaugų elektroninės prekybos platformas sprendimai, kurie leis efektyviai teikti ir valdyti vykdomas paslaugas elektroninėje erdvėje.