Apie mus

Septynioliktus metus baseinus, fontanus, SPA ir pirtis visoje Europoje projektuojanti ir įrenginėjanti įmonė „Poolpro“ – tai ekspertų komanda, kuriai svarbiausia – kokybiški ir klientų poreikius atitinkantys rezultatai. Kompanija nuo A iki Ž pasirūpina, kad klientai galėtų mėgautis vandens pramogų teikiamais malonumais, yra atestuota baseinų ir fontanų inžinerinių sistemų, SPA zonų montavimo, projektavimo, technologinės įrangos priežiūros bei vandens priežiūros chemikalų tiekimo įmonė. „Poolpro“ pagal užsakovų pageidavimus padeda išgvildenti idėją, parengia projektą, pasiūlo ir išrenka geriausias medžiagas bei įgyvendina darbus – lieka tik mėgautis puikiais rezultatais.

Išskirtiniai projektai
Nors klientai turi galimybę rinktis iš jau parengtų projektų, „Poolpro“ komanda kiekvienu individualiu atveju pritaiko juos klientams arba kuria visiškai išskirtinius ir unikalius produktus. Suprasdami, kad kiekviena erdvė ir kiekvienas žmogus yra kitoks, visi turime skirtingų vizijų, idėjų ir norų, „Poolpro“ padeda rasti geriausius sprendimus ir įgyvendinti pačius įvairiausius nestandartinius projektus. Įmonės filosofijos pamatas - nėra projekto, kurio neįmanoma realizuoti.

Patyrusių profesionalų komanda
„Poolpro“ produktai – tai sudėtingos inžinerinės sistemos ir sprendimai, reikalaujantys ne tik nuolat atnaujinamų žinių, bet ir ilgametės patirties. Įmonės komandoje dirba daugiau nei dvidešimtmetį šioje srityje projektus įgyvendinantys darbuotojai, kurie yra savo srities profesionalai.

Kiekvienas „Poolpro“ komandos narys, suprasdamas, kad ši veiklos sritis – nuolat besikeičianti ir modernėjanti, siekia žengti koja kojon su naujovėmis ir nuolat tobulina savo įgūdžius, gilina žinias, domisi naujausiomis technologijomis ir jas pritaiko savo darbe.

Fontanai, baseinai, SPA įranga – tai dalis interjero ir eksterjero, tad siekdami klientams pasiūlyti tinkamesnius sprendimus, „Poolpro“ kryptingai bendradarbiauja su architektais, projektuotojais bei statytojais – taip siekiama dar geriau perprasti visus geriems projektų rezultatams reikšmingus procesus, keistis gerąją patirtimi.

Paslaugos
„Poolpro“ paslaugos – tai visi darbai nuo idėjos iki galutinio rezultato – jūsų erdvėje esančio baseino ar fontano. Įmonė atlieka įrangos projektavimo, montavimo ir sumontuotos įrangos paleidimo darbus, taip pat teikia garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, periodinės įrangos priežiūros paslaugas. Esant poreikiui, apmoko bei konsultuoja susijusiais klausimais.

 

Bendradarbiaujame su profesionaliais architektais, projektuotojais bei statybinėmis organizacijomis.

 

Kokybė – mūsų prioritetas.

Veiklos sritys

  • Privatūs užsakymai
  • Spa centrai
  • Sportiniai plaukimo baseinai
  • Viešbučiai
  • Vandens parkai
  • Sanatorijos
  • Visuomeniniai fontanai
  • Tvenkiniai

Daugiau nei 10 metų patirtis

Mūsų įrengti baseinai talpina virš 15 000 m3 vandens

Įmonė apsidraudusi civilinės atsakomybės draudimu (300 000 Eur) ir finansiškai atsako už padarytą žalą, susijusią su įrangos avariniais gedimais.

Įmonė yra atestuota.

Valstybės įmonė Statybos produkcijos sertifikavimo centras Nr. 6396.

LR Valstybinės Energetikos inspekcijos išduotas atestatas Nr. E-1692.