Fontanas: Marriott Viešbutis, Minskas

Pasaulinio tinklo viešbutis „Marriott“ pasipuošė išskirtinio dizaino fontanais skirtais suteikti viešbučio teritorijai modernų ir akį traukiantį vaizdą. Viešbutis turi didelę teritoriją su trimis fontanų kompozicijomis. Visi fontanai įrengti pagal šiuolaikines technologines galimybes, netaupant pinigų kokybiškai įrangai. Vanduo yra filtruojamas, dezinfekuojamas, dinaminių srovių valdymas veikia trimis programomis, vandens srovių dinamikai panaudoti RGB LED šviestuvai gebantys sukurti tikrą šviesos ir vandens efektų šou.

Projekto detalės

Projekto vieta :
Marriott hotel, Minskas
Objektas:
Visuomeninis
Rangovas :
UAB "Tvarkdarys"
Laikotarpis:
2014-2016 m.

Du fontanai atkartojantys savo forma bendras dizaino linijas skiriasi tik dydžiu; tūrinės granito skulptūros užpildomos vandeniu, ir persipila perimetru, viršuje trukšta "šampano" srovės. Tamsiu paros metu fontanas atrodo dar efektingiau, kai yra pašviečiamas RGB LED technologijos šviesos efektais.

Dinaminis fontanas susideda iš 48-ių purkštukų, tiek pat siurblių bei RGB LED šviestuvų. Po granito grindiniu yra vandens talpykla, kur vanduo filtruojamas ir dezinfekuojamas, atnaujinamas. Dinaminiams efektams sukurti suprojektuota valdymo ir apsaugos spinta, kurios valdikliai įgalina dažnių valdikliais kontroliuoti kiekvieno siurblio veikimą. Vandens efektai derinami su šviesos valdymo galimybėmis sukuria įspūdingą šou.

Kiti projektai